Horeca-old

HORECA

 

Káva MOAK

Caffè Moak, byla založena v roce 1967, zabývá se pražením a distribucí kávy. Za padesát let činnosti je společnost v současné době přítomna v mnoha zemích včetně ČR. Caffè Moak za několik let dosáhlo důležitých cílů s významným růstem nejprve na italské půdě a poté v zahraničí, a to na trzích všech pěti kontinentů. Úspěch dosažený díky novým modernizačním projektům zahájila společnost v oblasti výroby i řízení.

Více

Zařízení CIME

Společnost CIME spojuje zkušenosti a vědu. Je to mladá a neustále se rozvíjející společnost, která staví spokojenost klientů na první místo. Jejich stroje představují perfektní rovnováhu mezi pokročilým know-how a tradiční péčí o produkt. Díky zkušeným technikům a jejich pozornosti vůči novým technologiím jsou schopni nabídnout produkty vysoké kvality, pokud jde o spolehlivost, houževnatost a služby. Obrovská produktivita je další funkcí CIME, která umožňuje vyhovět i těm nejnáročnějším požadavkům klienta.

Více

Školení

Máte problémy s nezaškoleným a nezkušeným personálem? Nebo jen chcete připravovat hostům lepší kávu? Právě pro Vás máme možnost školení personálu ať jste kavárna či restaurace. Přijedeme k Vám, nastavíme kávovar a mlýnek, poradíme s nápojovým lístkem a s druhem kávy MOAK pro lepší výsledky. Proškolíme Vaše zaměstnance přímo u Vás v kavárně, naučíme je profesionálně zacházet s kávovarem a mlýnkem, postup pro lahodné espresso, nápoje na jeho bázi, základy latte artu a jak udržovat stroje v čistotě.

DOTAZ

Servis

Naše společnost se specializuje na kompletní pozáruční servis profesionálních pákových kávovarů včetně příslušenství většiny značek. Provádíme odborné zásahy i pravidelné údržby. Každý kávovar i ten nejlepší potřebuje údržbu. Lepší kávovary vás upozorní na to, co a kdy je potřeba vyčistit a nebo propláchnout. Ty jednodušší si musíte ohlídat sami. Nejčastěji je potřeba čistit kávová sítka a výměna těsnění. Velmi důležité je věnovat pozornost odvápnění kávovaru, obzvláště v oblastech s tvrdou vodou.

Objednat SERVIS

Komplexní produktová nabídka

Pro váš provoz nenabízíme pouze kávu a kávovary, ale i mnoho dalších produktů a služeb jako jsou například cukry, porcelan, sklenice, čokolády, čaje a sušenky ke kávě. Ke každé sortě kávy nabízíme originální POP materiály, které se dají individualně připůsobit Vašemu provozu.

Více

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení