Horeca-old

HORECA

 

Káva MOAK

Caffè Moak, byla založena v roce 1967, zabývá se pražením a distribucí kávy. Za padesát let činnosti je společnost v současné době přítomna v mnoha zemích včetně ČR. Caffè Moak za několik let dosáhlo důležitých cílů s významným růstem nejprve na italské půdě a poté v zahraničí, a to na trzích všech pěti kontinentů. Úspěch dosažený díky novým modernizačním projektům zahájila společnost v oblasti výroby i řízení.

Více

Zařízení CIME

Společnost CIME spojuje zkušenosti a vědu. Je to mladá a neustále se rozvíjející společnost, která staví spokojenost klientů na první místo. Jejich stroje představují perfektní rovnováhu mezi pokročilým know-how a tradiční péčí o produkt. Díky zkušeným technikům a jejich pozornosti vůči novým technologiím jsou schopni nabídnout produkty vysoké kvality, pokud jde o spolehlivost, houževnatost a služby. Obrovská produktivita je další funkcí CIME, která umožňuje vyhovět i těm nejnáročnějším požadavkům klienta.

Více

Školení

Máte problémy s nezaškoleným a nezkušeným personálem? Nebo jen chcete připravovat hostům lepší kávu? Právě pro Vás máme možnost školení personálu ať jste kavárna či restaurace. Přijedeme k Vám, nastavíme kávovar a mlýnek, poradíme s nápojovým lístkem a s druhem kávy MOAK pro lepší výsledky. Proškolíme Vaše zaměstnance přímo u Vás v kavárně, naučíme je profesionálně zacházet s kávovarem a mlýnkem, postup pro lahodné espresso, nápoje na jeho bázi, základy latte artu a jak udržovat stroje v čistotě.

DOTAZ

Servis

Naše společnost se specializuje na kompletní pozáruční servis profesionálních pákových kávovarů včetně příslušenství většiny značek. Provádíme odborné zásahy i pravidelné údržby. Každý kávovar i ten nejlepší potřebuje údržbu. Lepší kávovary vás upozorní na to, co a kdy je potřeba vyčistit a nebo propláchnout. Ty jednodušší si musíte ohlídat sami. Nejčastěji je potřeba čistit kávová sítka a výměna těsnění. Velmi důležité je věnovat pozornost odvápnění kávovaru, obzvláště v oblastech s tvrdou vodou.

Objednat SERVIS

Komplexní produktová nabídka

Pro váš provoz nenabízíme pouze kávu a kávovary, ale i mnoho dalších produktů a služeb jako jsou například cukry, porcelan, sklenice, čokolády, čaje a sušenky ke kávě. Ke každé sortě kávy nabízíme originální POP materiály, které se dají individualně připůsobit Vašemu provozu.

Více
Zpět do obchodu