Káva

Design, který funguje

 

Navrhli jsme pro Vás širokou škálu doplňků, které Vám usnadní práci a udělají ji krásnější na pohled. Vytvořili jsme exkluzivní design, který kombinuje krásu s rozpoznatelností našich stylů. Každý detail a každý materiál je navržen tak, aby požitek z kávy byl Vaším rituálem.

Vše začíná Vámi

 

Jsme společnost zabývající se kávou. To znamená, že se staráme především o kávu a vše, co s ní souvisí. Vždy začínáme s tím, co je pro nás nejdůležitější: Vy. Abychom Vás dostali do našeho světa, vytvořili jsme pro Vás tréninkové programy a znovu navrhli kavárenské vybavení, počínaje výběrem inovativních materiálů pro doplňky, jako jsou například zástěry či protiskluzové podnosy.

Je to jednoduché, pozná to každý

 

Naše doplňky jsme vytvořili tak, že jsme do nich vložili celou naši filozofii. Výsledkem jsou výjimečné produkty vytvořené společně s profesionály jako jste Vy, a zvláště navržené pro Vaši práci. Prohlédněte si náš set ABS: protiskluzový podnos a zásobník na ubrousky, které jsou spojovacími základnami pro zásobník na cukr. Je to šikovné, ale také jedinečné: je to jedna z mnoha maličkostí, díky kterým bude Vaše místo odlišné a nezapomenutelné.

Zpět do obchodu