Profesionální kávovary

 K širokému sortimentu italské zrnkové kávy MOAK nabízíme perfektní partnery pro namletí čerstvé kávy a přípravu vašeho oblíbeného typu kávy.

Vyberte si podle potřeb svého zařízení profesionální kávovary pro hotely, restaurace a větší kavárny a profesionální mlýnky na kávu pro zařízení s menším prostorem.

Vysoká produktivita, jednoduchá obslužnost, využití nejmodernějších technologií nebo konsistentně kvalitní konečný produkt se promítá do zařízení nejvyšší italské kvality, jejíž cílem je spokojený zákazník. VÁŠ spokojený zákazník.

Pro osobní kontakt vyplňte náš kontaktním formulář a my se vám ozveme během 48 hodin.

kavovary

Kávovary

Hledáte spolehlivý, vysoce kvalitní, produktivní kávovar, který připraví luxusní kávu pro vaše zákazníky napoprvé a pokaždé? Vyberte si z nejkvalitnějších italských značek CIME, NUOVA SIMONELLI nebo VICTORIA ARDUINO!

Jejich profesionální pákové kávovary se výborně doplňují s naším širokým sortimentem luxusní italské zrnkové kávy MOAK. K výběru nabízíme dvou nebo tří pákové verze, automatické či poloautomatické v barvě, která se hodí právě pro vás!

 

Mlýnky

Potřebujete profesionální zařízení na malém prostoru? Zkuste precizní profesionální mlýnky na kávu předních italských značek VICTORIA ARDUINO a NUOVA SIMONELLI!

mlynky
ostatni prislusenstvi

Ostatní příslušenství

Pro všechny kávovary a mlýnky nabízíme nezbytné příslušenství - od filtračních pák a parních trysek, přes ocelové tampery a odklepávací boxy, po espresso management system se vzdáleným přístupem. A nezapomeňme na změkčovače pro tvrdou vodu!

Zpět do obchodu