Horeka

 

Hotely - Restaurace - Kavárny - pro pohostinství a hotelnictví
V MKAFE se staráme o to, aby byl váš zákazník spokojený. Nabízíme italskou kávu MOAK prémiové kvality, kávovary a jiné příslušenství a další doplňkové zboží. Kompletní pozáruční servis a školení personálu je důležitou součástí našich služeb.

vyber vhodne kavy

Káva MOAK

Společnost Caffè MOAK se zabývá pražením a distribucí té nejkvalitnější kávy z celého světa. Byla založena v roce 1967 v sicilském městě Modica a během své více než 50ti leté historie se rozrostla do celého světa, včetně ČR. Caffè MOAK se zaměřuje na kvalitu, inovaci a hlavně spokojeného zákazníka. Díky novým modernizačním projektům dosáhla úspěchu i v oblasti výroby a managementu.

Zařízení CIME

Společnost CIME spojuje zkušenosti a vědu. Tato mladá a neustále se rozvíjející společnost staví spokojenost zákazníka na první místo. Profesionální pákové kávovary CIME představují perfektní rovnováhu mezi pokročilým know-how a tradiční péčí o produkt. Díky našim zkušeným technikům a jejich pozornosti vůči novým technologiím jsme schopni nabídnout produkty a služby vysoké kvality, Naše spolehlivost a houževnatost spolu s obrovskou produktivitou výrobků CIME nám umožňuje vyhovět vašim nejnáročnějším požadavkům.

Školení

Chcete svým hostům připravovat ještě lepší kávu? Chcete zvýšit kompetence svého personálu? V MKAFE jste na správném místě! 

Právě pro vás máme možnost školení personálu - ať jste kavárna, hotel či restaurace. Přijedeme k vám, nastavíme kávovar a mlýnek. Poradíme s nápojovým lístkem a s druhem kávy MOAK, který se nejlépe hodí do vašeho prostředí. 

Proškolíme vaše zaměstnance přímo ve vašem zařízení - naučíme je profesionálně zacházet s kávovarem a mlýnkem, jak správně postupovat při přípravě lahodného espresso a nápojů na jeho bázi, základy latte artu a jak udržovat stroje v čistotě.

Servis a správa

Naše společnost MKAFE se specializuje na kompletní pozáruční servis profesionálních pákových kávovarů včetně příslušenství většiny značek. Provádíme odborné zásahy i pravidelné údržby. Každý kávovar, i ten nejlepší, potřebuje pravidelnou údržbu. 

Lepší kávovary vás upozorní na to, co a kdy je potřeba vyčistit a nebo propláchnout, ty jednodušší si musíte ohlídat sami. Nejčastěji je potřeba čistit kávová sítka a výměna těsnění. Velmi důležité je věnovat pozornost odvápnění kávovaru, obzvláště v oblastech s tvrdou vodou.

Komplexní produktová nabídka

Pro vaše zařízení nabízíme nejen vysoce kvalitní kávu a kávovary, ale i mnoho dalších doplňkových produktů. Vyberte si mezi našimi cukry, čokoládami, čaji nebo a sušenkami ke kávě. Připravte svému zákazníkovi kompletní MAOK zážitek se značkovými porcelánovými šálky a skleničkami MOAK. Ke každému druhu kávy nabízíme originální POP materiály, které se dají individuálně přizpůsobit Vašemu provozu.

 

Zpět do obchodu