Horeka

 

Hotely - Restaurace - Kavárny - pro pohostinství a hotelnictví
V MKAFE se staráme o to, aby byl váš zákazník spokojený. Nabízíme italskou kávu MOAK prémiové kvality, kávovary a jiné příslušenství a další doplňkové zboží. Kompletní pozáruční servis a školení personálu je důležitou součástí našich služeb.

vyber vhodne kavy

Káva MOAK

Společnost Caffè MOAK se zabývá pražením a distribucí té nejkvalitnější kávy z celého světa. Byla založena v roce 1967 v sicilském městě Modica a během své více než 50ti leté historie se rozrostla do celého světa, včetně ČR. Caffè MOAK se zaměřuje na kvalitu, inovaci a hlavně spokojeného zákazníka. Díky novým modernizačním projektům dosáhla úspěchu i v oblasti výroby a managementu.

Zařízení CIME

Společnost CIME spojuje zkušenosti a vědu. Tato mladá a neustále se rozvíjející společnost staví spokojenost zákazníka na první místo. Profesionální pákové kávovary CIME představují perfektní rovnováhu mezi pokročilým know-how a tradiční péčí o produkt. Díky našim zkušeným technikům a jejich pozornosti vůči novým technologiím jsme schopni nabídnout produkty a služby vysoké kvality, Naše spolehlivost a houževnatost spolu s obrovskou produktivitou výrobků CIME nám umožňuje vyhovět vašim nejnáročnějším požadavkům.

Školení

Chcete svým hostům připravovat ještě lepší kávu? Chcete zvýšit kompetence svého personálu? V MKAFE jste na správném místě! 

Právě pro vás máme možnost školení personálu - ať jste kavárna, hotel či restaurace. Přijedeme k vám, nastavíme kávovar a mlýnek. Poradíme s nápojovým lístkem a s druhem kávy MOAK, který se nejlépe hodí do vašeho prostředí. 

Proškolíme vaše zaměstnance přímo ve vašem zařízení - naučíme je profesionálně zacházet s kávovarem a mlýnkem, jak správně postupovat při přípravě lahodného espresso a nápojů na jeho bázi, základy latte artu a jak udržovat stroje v čistotě.

Servis a správa

Naše společnost MKAFE se specializuje na kompletní pozáruční servis profesionálních pákových kávovarů včetně příslušenství většiny značek. Provádíme odborné zásahy i pravidelné údržby. Každý kávovar, i ten nejlepší, potřebuje pravidelnou údržbu. 

Lepší kávovary vás upozorní na to, co a kdy je potřeba vyčistit a nebo propláchnout, ty jednodušší si musíte ohlídat sami. Nejčastěji je potřeba čistit kávová sítka a výměna těsnění. Velmi důležité je věnovat pozornost odvápnění kávovaru, obzvláště v oblastech s tvrdou vodou.

Komplexní produktová nabídka

Pro vaše zařízení nabízíme nejen vysoce kvalitní kávu a kávovary, ale i mnoho dalších doplňkových produktů. Vyberte si mezi našimi cukry, čokoládami, čaji nebo a sušenkami ke kávě. Připravte svému zákazníkovi kompletní MAOK zážitek se značkovými porcelánovými šálky a skleničkami MOAK. Ke každému druhu kávy nabízíme originální POP materiály, které se dají individuálně přizpůsobit Vašemu provozu.

 

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení